schippertjesdag kaag kaag-eiland dekaag twee wilgen

2016 uitslagen

De dagen voorafgaande aan Schippertjesdag hadden we een hittegolf in Nederland, de donderdag ervoor zelfs nog 32 graden.  In de nacht wat regen en lichte onweer en gelukkig in de ochtend mooi rustig zeilweer, welliswaar nog een beetje bewolkt maar met 23 graden mocht dat de pret niet drukken. De opkomst was weer groter dan de voorgaande jaren, totaal 34 teams waaronder enkele oud Kagers die na vele jaren weer eens mee konden doen. 


Wegens het succes van de voorgaande jaren hebben we in de eerste race weer een kwalificatie race gevaren, dus iedere startgroep zeilde een race waarin de eerste vier gefinishte boten naar de A-klasse doorgingen. nummers 5 t/m 12 werden op verdeeld over de twee B klasse waardoor er twee gelijkwaardige `B-groepen ontstonden. Dit leverde een mooie strijd op want de echte “A zeilers” moesten zich nu echt bewijzen !


uitslagen A klasse :

1. Peter Bisschop en Ernst-Jan Beukers                    1-5-1  - 7 punten

2. Leo Hartman en Koos de Haas                                   1-1-6  - 8 punten

3.Willem-Jan Moret en Bernd van Onselen                      2-4-3  - 9 punten

4.Maarten de Groot en Marc Geerts                               2-3-5  -10 punten

5.Erik de Nes en Jacqueline de Nes                                3-7-2 - 12 punten

6.Sam Koetsier en Sascha Meerpoel                               3-2-8 - 13 punten

7.Jean-Louis Flier en Richard Kuyper                             1-10-4 - 15 punten

8.Jeff Koetsier en Ietje van den Berg                             4-6-7   - 17 punten

9.Martin van Ruiten en Afra van Ruiten                          2-8-9   - 19 punten

10.Aad Schuilenburg en Andre Barnhoorn                      3-11-10 - 24 punten*

11.Jan Verhaar en Marike Verhaar                                 4-9-11 - 24 punten*

12.Carla Bonenschansker, Heleen Stevens en Yvette Laman 4-12-12  - 28 punten


* bij gelijke stand bepaalt de laatste race de eindstand


Uitslagen B1 klasse

1.Jaap Metzlar en Jan Douwe Metzlar                       5-1-3    - 9 punten

2.Fred Frowein en Renee Smit                                       6-2-2    - 10 punten

3.Tony Ran en Margareth Peet                                       8-3-1    - 12 punten

4.Marianne de Groot en Pauline Hoekstra-Bos                 7-4-5   - 16 punten

5.Aad Wols en Aad Maas                                               7-5-6   - 18 punten

6.Jean-Marc van de Mey en Rob Oudshoorn                   5-11-4  - 20 punten

7.Wim de Man en Nico Biemond                                    5-8-8   - 21 punten

8.Jaap Willem Laman en Peter-Paul Hartevelt                 7-10-7 - 24 punten

9.Ton Kulk en Kees Veling                                             9-6-10  - 25 punten

10. Janneke Zant en Crystal Ririassa                             10-9-9   - 28 punten

11.Jan-Willem Buitink en Reidert Sanders                      11-7-11  - 29 punten


Uitslagen B2 klasse

1.Pieter v/d Rest en Jonne v/d Rest-Boesje                   6-1-4    - 11 punten

2.Robbert-Jan Meerpoel en Minette Meerpoel                 9-5-2    - 16 punten*

3.Roel Terraneo en Bas Voermans en Lizzy Hoekstra     10-3-3 -   16 punten*

4.Hendrik Zwetsloot en Angela Zwetsloot                     6-4-6  -    16 punten*

5.Herbert van Asselt & Rutger van Asselt                      11-6-1 -   18 punten

6.Kees de Mooij en Harald Hasselbach                           12-2-5 -  19 punten

7.Henriette van Gerven en Glynis Breman                      8-7-7   -  22 punten

8.Guido Schmitt en Marieke Zant                                   8-9-8   - 25 punten

9.Bas Terraneo en Pim Terraneo                                     9-10-9 - 28 punten*

10.Jeroen van Drongelen en Patrick Boers                       10-8-10 -28 punten*

11.Karel Pater en Ronald Pater                                      11-11-11  - 33 punten

* bij gelijke stand bepaalt de laatste race de eindstand


Jaap van Asselt wissel trofee is gewonnen door Jaap Metzlar  

 info@schippertjesdag.nl          © Schippertjesdag 2018