schippertjesdag kaag kaag-eiland dekaag twee wilgen

Kampioenen 

"de kampioenen van de Kaag"

Helaas missen we een aantal jaren voor 1960 (1951 t.m 1959) maar de Lijst is na 1959 compleet !  


1951-1959   data is helaas niet meer bekend (wie-o-wie kan ons hiermee helpen??)

1960  A-klasse    Janus Schuilenburg                B-klasse   Willem verhoog

1961  A-klasse   Piet Loogman                         B-klasse    Jan Biemond Pzn

1962  A-klasse   Piet Loogman                         B-klasse    Rob Versteege

1963  A-klasse   Paul Loogman                        B-klasse    Theo van Lent  

1964  A-klasse   Koos Schuikenburg                B-klasse     Rien Slooter

1964/2 Aklasse  Paul Loogman                        B-klasse     Sake Hoekstra 

1965  A-klasse   Paul Loogman                        B-klasse     Tiny van Asselt

1966  A-klasse   Theo Mollers                          B-klasse     Jan verhaar jr

1967  A-klasse    Theo Mollers                         B-klasse     Jan Blok sr

1968  A-klasse    Chris Zwetsloot Jz                 B-klasse     Henriette van Gerven

1969  A-klasse    Piet Loogman                       B-klasse     Joop Root

1970   A-klasse   Theo Mollers                         B-klasse    Tiny van Asselt

1971   A-klasse   Paul Loogman                       B-klasse    Jan Blok sr

1972   A-klasse   Chris Zwetsloot                     B-klasse    Dick van Lent

1973   A-klasse   Wim Moret                            B-klasse    Johanna Vlugt

1974   A-klasse   Theo Mollers                          B-klasse   Piet Biemond

1975   A-klasse   Piet Verhaar                          B-klasse   Arjan Vlugt

1976   A-klasse    Karel van Asselt                    B-klasse   Jan Smit

1977   A-klasse   Theo Mollers                          B-klasse   Peter van Asselt

1978   A-klasse   Wim Moret                             B-klasse   Dick kottier

1979   A-klasse   Karel van Asselt                     B-klasse   Jan Verhaar

1980   A-klasse   Theo Mollers                          B-klasse   Henk Grevink

1981   A-klasse   Theo Mollers                          B-klasse   Rick van Leeuwenstijn

1982   A-klasse   Theo Mollers                          B-klasse   Wim de Wever

1983   A-klasse    Theo Mollers                         B-klasse   Jan Biemond

1984   A-klasse    Marien Hoogenboom               B-klasse  Han de Jong

1985   A-klasse   Theo Mollers                           B-klasse   Henk Grevink

1986   A-klasse    Jan Verhaar                           B-klasse   Aad Wols

1987   A-klasse    Martien Hoogenboom              B-klasse   Ronald van Asselt

1988  A-klasse   Theo Mollers                            B-klasse    Aad Wols

1989  A-klasse   Karel van Asselt                       B-klasse    Margo van Lent

1990  A-klasse   Emil Root                                B-klasse     Jan Strijk

1991  A-klasse   Aad Wols                                B-klasse     Albert Zwolsman

1992  A-klasse   Paul Loogman                   B-klasse Ronald van Asselt / Rob van Ulden

1993  A-klasse   Karel van Asselt                      B-klasse     Dick Holtkamp

1994     A-klasse   Theo Mollers                        B-klasse      Dirk Lokhorst

1995     A-klasse   Karel van Asselt                   B-klasse      Marco Loogman

1996     A-klasse   Karel van Asselt            B-klasse Marcel Verbaas / Arjan Hornkamp

1997     A-klasse   Martien van Ruiten              B-klasse  Herbert van Asselt

1998     A-klasse   John Hoogenboom              B-klasse Rob van Ulden

1999     A-klasse   Peter Bisschop                   B-klasse Marcel Verbaas

2000     A-klasse   jubileum wedstrijd in estafettevorm ! 

winnaars Theo Mollers, Arjan Vlugt en Nico Biemond.    De B klasse prijs ging naar de laatste plaats : Peter Mollers, Ebeline van de Voort en Charlotte Meuleman. 

2001     A-klasse  Dolf Peet                         B-klasse      Albert Zwolsman

2002    A-klasse   Dolf Peet                         B-klasse      Jan Pieter Rip  

2003    A-klasse   Karel van Asselt                B-klasse     Dorus  Duchateau

2004    A-klasse   Ronald van Asselt             B-klasse      Frits Hoekstra

2005    A-klasse  Theo Mollers                     B-klasse      Willem-jan Moret

2006    A-klasse  Theo Mollers                      B-klasse     Eric Fontein

2007    A-klasse  Karel van Asselt                 B-klasse     Marleen Metzlar

2008    A-klasse  Cees Zant                          B-klasse     Frits Hoekstra

2009    A-klasse   Dolf Peet                           B-klasse   Martien van Ruiten

2010    A-klasse   Peter Bisschop                   B-klasse   Victor Laban

2011    A-klasse   Martien Hoogenboom          B-klasse   Janneke Zant 

2012   A- klasse   Peter Bisschop                   B-klasse   Thomas Moller

2013   A-klasse    Peter Bisschop                   B-klasse   Robert van Praag

2014   A klasse    Peter Bisschop                   B-klasse   Ronald van Asselt

2015   A klasse Dolf Peet                              B-klasse   Aad Schuilenburg

2016    A klasse Peter Bisschop                  B-klasse  Jaap Metzlar

2017   A klasse Peter Bisschop                   B klasse Martien van Ruiten

2018  A klasse Peter Bisschop                    B klasse Albert Root

2019  A klasse Dolf Peet                                B klasse Aad Schuilenburg

2020




 info@schippertjesdag.nl          © Schippertjesdag 2018